Najlepsze biuro rachunkowe to jedna z podstaw sukcesu w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Kiedy ostatnim razem pisaliśmy o cechach dobrego biura rachunkowego, wspominaliśmy o terminowości i fachowości. Ale to oczywiści e nie wszystko. Bardzo ważnym elementem jest także odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje.

Choć wielu może się to wydawać nieprawdopodobne, ale dziś księgowym może być także ten, kto nie ukończył wymaganego jeszcze do niedawna egzaminu, zdawanego w Warszawie.

– To prawda. Wiele dyskutujemy o tym we własnym gronie. Trudno mi oceniać kwalifikacje innych. Zdaję sobie sprawę, że na trudnym rynku trzeba zrobić wszystko, żeby na bieżąco podnosić swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego już sześć lat temu uzyskałem specjalny certyfikat Ministerstwa Finansów. Uważam, że to bonus, który daje daje mi przewagę nad innymi – zauważa Piotr Badurek, właściciel „Badurfinanse” (biuro rachunkowe Zielona Góra).

Zdaniem Piotra Badurka posiadanie odpowiednich dokumentów i zaświadczeń zdobytej wiedzy ma jeszcze jedną zaletę. – Moi klienci mają pewność, że usługi, które świadczę są na wysokim poziomie. Bo dobry księgowy to połączenie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji – podsumowuje szef „Badurfinanse”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *